Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes ("Cookies"). Lietojot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Par Mechanika Engineering

Mechanika Engineering ir pilna servisa rūpnieciskā aprīkojuma pētniecības un konstruēšanas birojs, kas apvieno inženierus, programmētājus, atslēdzniekus, mehatroniķus, tehniskās redzes speciālistus. Mēs izstrādājam, būvējam un apkalpojam dažādas nozīmes automatizācijas projektus - iekārtas, aparātus, veselas ražošanas līnijas. Mēs veiksmīgi darbojamies Baltijas, Somijas un Nīderlandes tirgū kopš 2011. gada, un mūsu klientu loku veido lielākie un modernākie ražošanas uzņēmumi, kas nu jau daudzu gadu garumā novērtē mūsu kompetenci un uzticamību. Mēs arī esam “Atbildīga biznesa vēstneši” pārstāvji, kas izprot korporatīvi sociālo atbildību un ilgtspējas principus, apzināmies savu ietekmi uz sabiedrību, vidi, nozari - nacionālā, reģionālā un globālā kontekstā, kā arī strādājam pie tā, lai ikdienas uzlabotu uzņēmuma biznesa rādītājus ilgtermiņā.

Viss ir iespējams

Mūsu vērtības:

  • Profesionalitāte ir lieta, kas nāk ar pieredzi, un Mechanika Engineering komandai ir liela pieredze, kas ļauj ieviest klienta vajadzībām atbilstošāko tehnoloģiju, ievērojot augstākos kvalitātes standartus.
  • Cieņa ir attiecību stūrakmens gan mūsu kolektīvā, gan darbā ar klientiem un partneriem.
  • Uzticamība ir jebkuru attiecību pamats, tādēļ arī savas attiecības gan kolektīvā, gan ar klientiem un partneriem veidojam uz savstarpējas paļāvības principa. Ir patīkami un produktīvi strādāt vidē, kurā valda cilvēcīga attieksme starp visiem iesaistītajiem.
  • Produktivitāte ir lieta, uz kuru balstās gandrīz katrs lēmums mūsu komandā, tādēļ visas darbības uzņēmuma iekšienē ir vērstas uz maksimālu produktivitāti, kas atspoguļojas arī mūsu produktos un sniegtajos pakalpojumos.

Misija

Pilnībā uzticēt rutīnas darbus mašīnām un kompleksām automatizētām ražošanas sistēmām, realizējot Industry 4.0 standartus, izmantojot esošās un radot jaunas tehnoloģijas. Tas ļaus cilvēkiem darīt to, kas viņus patiesi interesē, tādējādi vairojot prieku katra cilvēka dzīvē un sabiedrībā kopumā. Dari to, ko mīli un mīli to, ko dari!

Vīzija

Būt par vadošo automatizācijas tehnoloģiju piegādātāju ziemeļu reģionā, apvienojot dažādas automatizācijas tehnoloģijas zem viena jumta, piedāvājot saviem klientiem pilnu pakalpojumu klāstu.

250+

Projekti

15

Sertifikāti

11

Gadu pieredze

400 000+

Darba stundas

Mēs nepartraukti meklējam jaunus, kompetentus speciālistus!