Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes ("Cookies"). Lietojot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Automatizācijas risinājumi palīdz Mechanika Engineering klientiem optimizēt cilvēkresursus, samazināt brāķa daudzumu ražotnē, atvieglot monotonas vai smagi veicamās fiziskās darbības, kā arī uzlabot ražotnes produktivitāti kopumā.

Neatkarīgi no darbošanās jomas, esošās infrastruktūras vai energoresursu pieejamības, Mechanika Engineering piedāvā elastīgus un ekonomiski pamatotus automatizācijas paņēmienus. Esam jau paguvuši iegūt pieredzi mēbeļu robotizētā paletēšanā, ēveļskaidu iepakošanā plēvē un tālākā robotizētā paletēšanā, masīvkoka griešanas, apstrādes un līmēšanas tehnoloģijās, robotizētā frēzēšanā, metināšanā, plazmas griešanā, karstlīmes uzklāšanā sarežģītos apstākļos ar paātrinātu dzesēšanu, kā arī daudzos mazākos projektos, kā piemēram bobsleja kamanu aerodinamiskās formas izstrāde, lauksaimniecības drenāžas skalotāja uzlabošanas darbos u.c.

Kopš 2011. gada esam atvērti jauniem izaicinājumiem un izstrādājam aprīkojumu nozarēs, kurās mums jau ir pieredze, kā arī pilnīgi jaunās priekš mums darbības sfērās. Risinājumi vienmēr ir pielāgoti biznesa specifikai, esošajai infrastruktūrai, budžetam un energoresursu pieejamībai. Papildus aprīkojuma izstrādei tiek nodrošināta regulārā tehniskā apkope un tā remonts. Konstruētam aprīkojumam tiek sniegtas garantijas.

Sazināties vai saņemt piedāvājumu

  • Pirms automatizācijas risinājuma ieviešanas, kopā ar klientu tiek izskatītas arī robotizācijas risinājuma ieviešanas iespējas.
  • Nepieciešamības gadījuma, automatizācijas risinājums var tikt izstrādāts un ieviests “no nulles”.