Priekšrocības

Uzņēmums “Mechanika Engineering” darbojas Eiropas Savienības tirgū kopš 2011. gada, nodrošinot kvalitatīvu un ātru aprīkojuma konstruēšanu, izgatavošanu un remontu. Mūsu klientu loku veido vadošie ražošanas nozares pārstāvji. Projekti tiek realizēti, ņemot vērā katra klienta individuālās vajadzības, vēlmes un iespējas.

Izcila apkalpošana

Jau no paša sākuma mēs zinājām, kas ir svarīgākais sadarbībā ar ražošanas un rūpniecības uzņēmumiem – darbu kvalitāte un ātrs apkalpošanas laiks. Pateicoties “Mechanika Engineering” pieejai, daudzi klienti novērtē ātrus konstruēšanas un pasūtījumu izgatavošanas termiņus, elastīgu darba grafiku, kā arī 24/7 apkalpošanu, ko piedāvājam sadarbības ietvaros.

Pārbaudīta kvalitāte

Izgatavojot detaļas vai ieviešot komplicētākus ražošanas risinājumus, mēs izmantojam jaunākus materiālzinību sasniegumus un laika gaitā pārbaudītos materiālus. “Mechanika Engineering” partneri ir atpazīstami pasaules un Baltijas mēroga zīmoli, tādi kā: ENERGOSTAR, BEIJER ELECTRONICS, FESTO, WILL SENSORS, RIMANS, TEHLAT, ELFA DISTRELEC, EK SISTĒMAS, ARGUS u.c.

Efektīvas inovācijas

Gudrākie Latvijas prāti darbojas pie “Mechanika Engineering” izgudrojumiem – un tas ir galvenais uzņēmuma aktīvs. Mūsu speciālistu daudzveidīgā profesionālā pieredze, atjautība un izglītība atklāj jaunas biznesa attīstīšanas iespējas, nodrošina individuālu pieeju katram projektam un augstākos rentabilitātes rādītājus ieviestajiem risinājumiem.

100% konfidencialitāte

Mēs cienām katra ražotāja komercnoslēpumu. Sadarbojoties ar mums, jūs varat būt droši, ka jūsu esošās ražošanas specifika un idejas par tās attīstību paliek drošībā.

 

Esam ambiciozi un neierobežojamies ar kādām konkrētām tehnoloģijām vai ģeogrāfiju. Mūsu izgudrojumi aptver gan sociālus projektus, gan nozīmīgās vadošo tirgus spēlētāju investīcijas ražošanas procesu modernizācijā.

Ja vēlaties uzlabot savu biznesu, panākot maksimālu rentabilitāti – laipni gaidīsim Jūs mūsu birojā, iespējamās sadarbības pārrunāšanai!

 

Sazinieties ar mums:

Saņem žurnālu “Engineering & Production” savā e-pastā!