Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes ("Cookies"). Lietojot mūsu mājas lapu, Jūs piekrītat Konfidencialitātes politikai.

Piedalīšanās izstādē TECH INDUSTRY 2016

No 1. līdz 3. decembrim Ķīpsalas izstāžu hallē varēs vērot KUKA ražošanas robotu, kuru Latvijas uzņēmumam piegādās un uzstādīs konstruktoru birojs Mechanika Engineering. KUKA ir vadošais robotu piegādātājs Eiropas Savienībā, kā arī viens no industriālo robotu ražošanas līderiem pasaulē. Šos robotus jau plaši izmanto lielākie pasaules koncerni, kā piemēram BMW AG, Daimler AG, Volkswagen group u.c.

“Mēs esam iekārtu radītāji un ražotāji, nevis pārdevēji. Tādēļ mums ir patiess prieks izmantot savos risinājumos izcilos KUKA robotus, kuri ir tā retā lieta, kas tiešām tiek ražota Vācijā un tas ir jūtams katrā niansē un, protams, kvalitātē.”, stāsta Arturs Žipris, konstruēšanas biroja vadītājs, “KUKA roboti sen būvē mašīnas, gatavo ēdienus, spēlē tenisu un pat uzstājas deju mūzikas festivālos (smejas). Tagad jaunākās tehnoloģijas kļuvušas finansiāli pieejamas Latvijas ražotājiem”.

Konstruēšanas birojs un tā galvenais izgudrotājs Arturs iepriekš pamanīti pat ar pasaules mērogā nozīmīgiem tehniskiem risinājumiem, tādiem kā BabyBox vai Bobsleja kamanu aerodinamisko uzlabošanu, kas Soču Olimpiskajās spēlēs ļāva Beļgijas sieviešu izlasei iekarot 6 vietu. Iepriekš tika ziņots arī, ka Artura konstruēšanas birojs kļuva par pirmo un vienīgo KUKA ROBOTICS autorizēto pārstāvi Latvijā un Baltijā.

“Vēlāmies visiem Latvijas ražotājiem uzskatāmi parādīt, ka robotizētā ražošana – nav tik dārga, kā pieņemts domāt,” skaidro Arturs, “Mūsdienās atļauties iegādāties un uzstādīt robotu var gandrīz katrs ražotājs, kuram ir darbinieki, kas veic cikliska rakstura monotonu darbu. Visbiežāk gan ražotāju starpā klīst mīti, ka robotiem ir liels atmaksāšanās periods Latvijas zemo algu dēļ. Tā tas īsti nav. Tam labākais pierādījums – Latvijas uzņēmuma veiksmīgi uzstādīta un strādājoša tehnoloģiskā līnija ar robotu.” Un izstādē redzamais robots būs tehnoloģiskās līnijas papildinājums, kas uzreiz pēc izstādes dosies pildīt savas tiešās funkcijas – ražot, uzlabojot kvalitāti un samazinot izmaksas.

Izstādes laikā Mechanika Engineering pārstāvji kopā ar partneri WILL Sensors gatavi dalīties pieredzē, veikt robota un pavadošā tehniskā aprīkojuma aptuvenu tāmēšanu, kā arī prezentēt jaunāko sensoru tehniskās iespējas, bez kurām robotu darbs nav iespējams.

“Esiet laipni aicināti mūsu stendā no 1. līdz 3. decembrim. Tur ikviens varēs nobaudīt gan garšīgu kafiju, gan aprunāties ar Mechanika Engineering, WILL sensors un KUKA ziemeļvalstu pārstāvi, gan uz vietas veikt aptuvenu tehnikā risinājuma ekonomisko novērtēšanu. Laipni lūgti!”