DATORREDZES RISINĀJUMI

KVALITĀTES KONTROLE | OBJEKTU 3D POZĪCIJAS NOTEIKŠANA
Mūsu komandas inženieri rada mākslīgā intelekta algoritmus tieši Tavām ražošanas vajadzībām!

Mūsdienu dinamiskajos un globālās konkurences apstākļos kvalitātes kontrolei un mašīnu autonomijai tiek uzstādītas jaunas - nebijušas prasības. Šadus rezultātus vairs nevar sasniegt ar novecojušām ražošanas metodēm.

Tādēļ Mechanika Engineering talantīgie programmētāji dara brīnumus un iemāca mašīnas redzēt ātri un precīzi to, ko cilvēki vairs ieraudzīt nespēj tādējādi garantējot augstāko veiktspēju mūsu risinājumiem un kvalitāti Jūsu produktiem.


Mūsu speciālisti ieteiks labāko mašīnredzes risinājumu tieši Tavam ražošanas procesam.

>> SAZINĀTIES TAGAD


Alt Text

Vision +

Kastu, maisu, starpkārtu un citu objektu automātiska atpazīšana un orientācijas un ņemšanas punkta noteikšana. Tas viss ir iespējams pateicoties Mechanika Engineering īpašajam atpazīšanas algoritmam Vision+, kas paver vēl nebijušas iespējas dažādu objektu pārvietošanas operāciju pielāgojamībai strauji mainīgā mūsdienu vidē. Šobrīd mēs strādājam arī pie tā, lai šis algoritms ļautu apstrādāt arī jauktas paletes, kur vienā slānī atrodas dažādi objektu veidi un izmēri.

Uzzināt vairāk...
Alt Text

ROBO ACS

Kvalitātes kontroles rīks, kas spēj noteitk dažādu objektu klātbūtni ar precizitāti vismaz 99.9%, savukārt starp mērījumiem tiek aizsargāts ar robustu metāla aizkaru, kurš novērš ražošanas kameras bojājumus, kas rodas ražošanas procesā.

Uzzināt vairāk...
AUTOMATIZĒTA ATZĪŠANA

AUTOMATIZĒTA ATZĪŠANA

MĒROGOJAMĪBA

MĒROGOJAMĪBA

PRECIZITĀTES MĒRĪJUMI

PRECIZITĀTES MĒRĪJUMI

MUMS UZTICAS