KARJERA

Mechanika Engineering piedāvā iespēju ambicioziem cilvēkiem, kas vēlas veidot karjeru rūpnieciskās automatizācijas un inženiertehnisko risinājumu jomā. Mūsu uzņēmums ir viens no nozares līderiem Latvijā un piedāvā darbu pie progresīviem projektiem gan Latvijā, gan pasaulē. Mēs novērtējam inovācijas, uzticamību un augsti kvalificētu profesionāļu komandu.

Mēs piedāvājam jēgpilnu darbu, kas ietekmē sabiedrību, attīstot ražošanas uzņēmumu tehnoloģisko progresu. Kopā mēs veidojam nākotni, kur cilvēki var pievērsties svarīgākiem biznesa procesiem, kamēr mašīnas veic rutīnas darbus.

Mēs rūpējamies par mūsu darbinieku labklājību, piedāvājot konkurētspējīgu atalgojumu, sociālo aizsardzību un komfortablus darba apstākļus. Mēs vēlamies, lai jūs justos novērtēti un atbalstīti savā darbā.

Mūsu uzņēmumā ir gaidīti dažādu profesiju pārstāvji, tostarp:

Inženieri

Programmētāji

Projektu vadītāji

Tehniķi

Ražošanas speciālisti

Ja vēlaties būt tehnoloģiju sasniegumu priekšgalā un īstenot savas idejas, pievienojieties mums. Ar Mechanika Engineering jūs varat kļūt par pionieri jaunāko tehnoloģiju izstrādē un ieviešanā rūpnieciskās automatizācijas jomā.

KARJERAS PERSPEKTĪVAS

KARJERAS PERSPEKTĪVAS

APMĀCĪBAS UN ATTĪSTĪBA

APMĀCĪBAS UN ATTĪSTĪBA

PASAULES LĪMEŅA PROJEKTI

PASAULES LĪMEŅA PROJEKTI

MUMS UZTICAS