PALETĒŠANAS RISINĀJUMI

Mēbeles, granulas, briketes, saldēti pārtikas produkti vai citi produkti kartona kastēs, plastmasas vai papīra maisi - Mechanika Engineering roboti ar mūsu izstrādātajiem robotu instrumentiem nodrošina nevainojamu veiktspēju visdažādākajos darba apstākļos.

Mūsu roboti, kas aprīkoti ar datorredzi un mākslīgo intelektu, spēj automātiski atpazīt objektu veidu un orientāciju un, ja nepieciešams, veikt objektu kvalitātes kontroli atbilstoši ražošanas vajadzībām.

Uzticiet iepakošanas un produktu apstrādes darbības mūsu robotiem un atklājiet savu darbinieku radošo potenciālu.

Apskatiet mūsu paletēšanas risinājumu pieredzi un lūdziet mūsu speciālistiem ieteikt labāko risinājumu jūsu ražošanas procesam.

>> BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Alt Text

Depal Vision +

Kastu, maisu, starpkārtu un citu objektu automātiska atpazīšana un paletēšana, depaletēšana vai pārvietošana starp tehnoloģiskām operācijām. Tas viss ir iespējams pateicoties Mechanika Engineering īpašajam atpazīšanas algoritmam Vision+, kas paver vēl nebijušas iespējas dažādu objektu pārvietošanas operāciju pielāgojamībai strauji mainīgā mūsdienu vidē. 

Uzzināt vairāk...
Alt Text

PALETĒŠANAS LĪNIJA

Paletēšanas līnija ar kopējo iekārtas platību 98m2, kas paredzēta, lai pārvietotu kartona kastes uz paletēm, ar automātisku paliktņu novietošanu uz līnijas un palešu komplektēšanu no dažāda izmēra kastēm, kastu garumu līdz 2.1m un masu līdz 100 kg, ar kraušanas ātrumu līdz 15 cikliem minūtē un precizitāti +/- 2 mm.

Uzzināt vairāk...
Alt Text

PLĒVOTU KOKA LĪSTU PAKOŠANAS LĪNIJA

Plēvē iepakotu koka līstu pakošanas līnija tika izstrādāta un 2023. gadā uzstādīta Latvijas klientam. Paku komplektēšana norisinās automātiski saņemot pa vienam produktus, kas ierodas pa konveijeri no termotuneļa. Iekārta spēj apgriezt izstrādājumu platumā no 95 līdz 400 mm un 180 grādiem pa garenvirziena asi. Produkti ierodas ar ātrumu līdz 20m/min. Pieļaujamais produktu garums – 1200-5400 mm, platums – 95-600 mm, biezums – 13-18 mm.

Uzzināt vairāk...
Alt Text

KOKA LĪSTU KRAUTNĒŠANAS ROBOTS

Automātiskā režīmā krauj gan plakanas, gan sarežģīta profila koka līstes līdz 4500mm garumā un novieto starplikas starp katru izvēlēto kārtu. Var likt vienlaicīgi kartona un koka starplikas, izvēlēties krāvuma augstumu, kā arī kārtu skaitu, starp kurām tiek līktas starplikas. Robota instruments veidots tā, lai neatstātu nekādas pēdas uz tikko krāsotām līstēm tai pat laikā būtu spējīgs pats sev nodrošināt jaunus produkta paliktņus.

Uzzināt vairāk...
DAUDZVEIDĪGA APSTRĀDE

DAUDZVEIDĪGA APSTRĀDE

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

VIEGLA INTEGRĀCIJA

VIEGLA INTEGRĀCIJA

MUMS UZTICAS