PAR MUMS

Mechanika Engineering ir vadošais tirgus dalībnieks rūpnieciskās automatizācijas jomā. Mūsu zināšanas automatizācijas projektu izstrādē un uzturēšanā ir atzinuši lielākajos uzņēmumos Baltijas reģionā, Somijā, un citās valstīs. Mēs apvienojam augsti kvalificētus inženierus, programmētājus un tehniskos speciālistus, nodrošinot pilna cikla, augstas kvalitātes un precizitātes apkalpošanu.

Misija

Būt soli priekšā pārspējot mūsu klientu un darbinieku gaidas. Mēs atzīstam, ka mūsu pilsoniskais pienākums ir ne tikai optimizēt un uzlabot patērētāju prasības; tas ietver atbalstu studentiem un darbiniekiem, sniedzot viņiem vērtīgu praktisku pieredzi, veicinot personīgo izaugsmi visiem, sniedzot jaunas zināšanas un ieviešot pārliecību, ka tieši šeit un tieši tagad mēs esam galvenais nozares 5.0 spēlētājs, kas spēj nodrošināt izcilus risinājumus automatizācija un procesu optimizācija.

Tas ir iespējams! 

Mūsu misija ir ne tikai bruģēt ceļu gaišākai nākotnei, kurā mūsu nozarē plaukst inovācijas un izcilība, bet arī veidot jaunus talantus un ieguldīt mūsu nozares studentu attīstībā. Mēs veidojam patiesu kopienu, kurā zināšanas un pieredze tiek nodota no paaudzes paaudzē, un ikviens sniedz savu ieguldījumu mūsu kopīgajā labklājībā.

Image
GADI NOZARĒ

GADI NOZARĒ

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

PERSONALIZĒTS SERVISS

PERSONALIZĒTS SERVISS

MUMS UZTICAS