PĀRVIETOŠANA UN PAKOŠANA

Nepieciešamība pārvietot priekšmetus ražošanā nav saistīta tikai ar to paletēšanu vai depaletēšanu. Tādēļ Mechanika Engineering saviem klientiem piedāvā arī citus risinājumus ar kuriem varat iepazīties šajā sadaļā.


Visi mūsu risinājumi tiek aprīkoti ar visu nepieciešamo papildaprīkojumu pēc nepieciešamības, kā piemēram:
> Konveijeri
> Kvalitātes kontroles sistēmas
> Drošības sistēmas
> Instrumenti

Mūsu speciālisti ieteiks labāko risinājumu tieši Tavam ražošanas procesam.

>> SAZINĀTIES TAGAD

Alt Text

Depal Vision +

Kastu, maisu, dēļu, lokšņu, mēbeļu, skapju un citu objektu automātiska atpazīšana un pārvietošana starp tehnoloģiskām operācijām. Tas viss ir iespējams pateicoties Mechanika Engineering īpašajam robota instrumentam, kas paver vēl nebijušas iespējas dažādu objektu pārvietošanas operāciju pielāgojamībai strauji mainīgā mūsdienu vidē. 

Uzzināt vairāk...
Alt Text

PLĒVOTU KOKA LĪSTU PAKOŠANAS LĪNIJA

Plēvē iepakotu koka līstu pakošanas līnija tika izstrādāta un 2023. gadā uzstādīta Latvijas klientam. Paku komplektēšana norisinās automātiski saņemot pa vienam produktus, kas ierodas pa konveijeri no termotuneļa. Iekārta spēj apgriezt izstrādājumu platumā no 95 līdz 400 mm un 180 grādiem pa garenvirziena asi. Produkti ierodas ar ātrumu līdz 20m/min. Pieļaujamais produktu garums – 1200-5400 mm, platums – 95-600 mm, biezums – 13-18 mm.

Uzzināt vairāk...
Alt Text

KOKA LĪSTU KRAUTNĒŠANAS ROBOTS

Automātiskā režīmā krauj gan plakanas, gan sarežģīta profila koka līstes līdz 4500mm garumā un novieto starplikas starp katru izvēlēto kārtu. Var likt vienlaicīgi kartona un koka starplikas, izvēlēties krāvuma augstumu, kā arī kārtu skaitu, starp kurām tiek līktas starplikas. Robota instruments veidots tā, lai neatstātu nekādas pēdas uz tikko krāsotām līstēm tai pat laikā būtu spējīgs pats sev nodrošināt jaunus produkta paliktņus.

Uzzināt vairāk...
Alt Text

LĪSTU GRUPĒŠANA UN PAKOŠANA

Tika izstrādāta un 2021. gadā Latvijas klientam uzstādīta automatizēta koka līstu pakošanas līnija, kura veic koka līstu komplektēšanu pakās. Manuāli tiek iestatīts nepieciešamais izmērs, ievietotas sagataves un izņemtas gatavās detaļas no magazīnām, pārējais darba cikls notiek automātiskā režīmā. Līnija spēj pakot līdz 30 līstēm minūtē ar maksimālo svaru līdz 30 kg ar minimālo līstes izmēru: 1100x40x9 mm un maksimālo: 4450x145x32 mm. Līstēm ir trīs krāsotas šķautnes, un līnija pakojot tās, sagriež pirmo un pēdējo līsti pakā tā, lai nekrāsotā šķautne būtu uz ārpusi.

Uzzināt vairāk...
MODERNA PIELĀGOŠANA

MODERNA PIELĀGOŠANA

KVALITĀTES KONTROLE

KVALITĀTES KONTROLE

OPTIMIZĒTAS DARBĪBAS

OPTIMIZĒTAS DARBĪBAS

MUMS UZTICAS