PRAKSE

Mechanika Engineering aicina pievienoties savai komandai talantīgus un dinamiskus praktikantus. Ja Tu aizraujies ar inovācijām un vēlies dot savu ieguldījumu reālos industriālās automatizācijas projektos -piesakies! Šī ir iespēja mācīties, augt un būtiski ietekmēt automatizācijas nākotni.

Mēs novērtējam Tavu ieguldījumu un piedāvājam godīgu atalgojumu par profesionālajiem panākumiem prakses laikā.

Unikāla iespēja mācīties un attīstīties pieredzējušu profesionāļu vadībā industriālās automatizācijas jomā.

Mūsu praktikanti piedalās inovatīvos projektos atbilstoši savām spējām un sniedz ieguldījumu nozīmīgos projektos, iepazīstoties ar jaunākajām tehnoloģijām šajā jomā. Tā ir unikāla iespēja mācīties un attīstīties pieredzējušu profesionāļu vadībā industriālās automatizācijas jomā.

Veiksmīga prakse var pavērt durvis turpmākai karjerai mūsu uzņēmumā, nodrošinot lielisku sākumpunktu karjerai rūpnieciskās automatizācijas jomā.

Pievienojieties mūsu komandai, un veidosim automatizācijas nākotni kopā! Apskati aktuālās prakses vietas!

MEHĀNIKAS INŽENIERIS / KONSTRUKTORS

Aicinām komandā inženieri-konstruktoru.Prasības:- Tehniskā izglītība. - Pieredze darbā ar 3D CAD. - Angļu valodas zināšanas. - Precizitāte. - Spēja strādāt pie vairākiem projektiem vienlaicīgi.Pienākumi:-
Lasīt vairāk...

MEHATRONIKAS INŽENIERIS

Aicinām komandā Mehantronikas - InženieriPrasības:- Pieredze darbā ar PLK programmēšanu. - Spēja lasīt un izprast tehnisko literatūru angļu valodā. - Precizitāte, augsta
Lasīt vairāk...
GRANTI

GRANTI

PRAKTISKĀ PIEREDZE

PRAKTISKĀ PIEREDZE

PROFESIONĀLA VADĪBA

PROFESIONĀLA VADĪBA

PRAKTIKANTU ATSAUKSMES

MUMS UZTICAS