Данный сайт использует cookie-файлы ("Cookies"). Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с Политикой конфиденциальности.

Mechanika Engineering kļuvis par atbildīga biznesa vēstnesi

Извините, этот техт доступен только в “латышский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Mechanika Engineering 2022. gada jūnijā pievienojies Atbildīga biznesa vēstneši klubam, absolvējot apmācību programmu ar 11 lekcijām un 8 dažādām metodēm pie 15 dažādiem lektoriem, lai īstenotu, ieviestu un pārstāvētu ikdienā ilgtspējīgu uzņēmējdarbību.

Šīs programmas mērķis ir izprast korporatīvi sociālo atbildību un ilgtspējas principus, apzināties savu ietekmi uz sabiedrību, vidi, nozari — nacionālā, reģionālā un globālā kontekstā, kā arī strādāt pie tā, lai ikdienas uzlabotus uzņēmuma biznesa rādītājus un darītu to ilgtermiņā.

Mechanika Engineering ir sev izvirzījis pirmos 5 no 17 Apvienoto Nāciju Organizācijas definētajiem ilgtspējas attīstības mērķiem, kurus ieviest uzņēmuma ikdienā, kas ietver: labu veselību darbiniekiem, cienīgu darbu un ekonomisko izaugsmi, ražošanas, infrastruktūras attīstīšanu un inovāciju veicināšanu, atbildīgu resursu patēriņu un ražošanu, kā arī iestāšanos par mieru, taisnīgumu un labu uzņēmuma pārvaldību kopumā.

Uzņēmums jau ir ieguldījis iekšējās kārtības dokumentācijas izveidē, kā rezultātā ir paaugstinājusies procesu vadības kvalitāte, pārskatāmība, samazinot gan administratīvo darbinieku veicamo darbu apjomu, gan jauno darbinieku aklimatizēšanās laiku, uzsākot darba gaitas. Ir ieviesta arī veselības apdrošināšana darbiniekiem, izstrādāts kolektīva saliedēšanas pasākumu plāns, un pašlaik tiek projektēta pašiem sava ražošanas ēka, lai jau tuvākajā nākotnē to varētu uzbūvēt.

Uzņēmums un tā vadība turpinās strādāt pie ilgtspējas attīstības mērķu ieviešanas, popularizēšanas gan uzņēmumā, gan starp sadarbības partneriem un klientiem.

Foto: Valdes priekšsēdētājs Arturs Žipris(bildes vidū), absolvējot Atbildīga biznesa vēstneši programmu